Výsledky voleb Arneštovice

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,00742027,032020
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Arneštovice – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.210,00
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO15,00
7Koalice TOP 09 a STAN210,00
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté15,00
10Komunistická str.Čech a Moravy00,00
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.630,00
16ANO 2011315,00
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Arneštovice – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury00,00
23Strana zelených00,00
24Strana svobodných občanů315,00
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.00,00
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana210,00
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Arneštovice – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,00756080,006060100,00
2. kolo11100,00756384,006363100,00
Obec Arneštovice
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Roithová Zuzana MUDr. MBAObčanKDU-ČSL711,66XX
2Fischer Jan Ing. CSc.ObčanBEZPP1321,66XX
3Bobošíková Jana Ing.ObčanSBB00,00XX
4Fischerová TaťanaObčanKH11,66XX
5Sobotka Přemysl MUDr.PoslanciODS00,00XX
*6Zeman Miloš Ing.ObčanSPOZ1423,334876,19
7Franz Vladimír Prof. JUDr.ObčanBEZPP1016,66XX
8Dienstbier JiříSenátořiČSSD1321,66XX
+9Schwarzenberg KarelPoslanciTOP 0923,331523,80

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,00735980,8259317
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Jan Šimanovský299,15145,2864,031
2Václav Dvořák3912,30145,2886,111
3Tomáš Jokeš278,52145,2859,620
4Ivo Vágner299,15145,2864,031
5Vladimír Mezera4514,20145,2899,361
6Stanislav Suk4413,88145,2897,161
7Milan Kudrna154,73145,2833,120
8Petr Žák4413,88145,2897,161
9Ondřej Kuran4514,20145,2899,361


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,00745777,035757100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Arneštovice – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Česká str.sociálně demokrat.2543,85
2Strana svobodných občanů35,26
3Česká pirátská strana11,75
4TOP 0935,26
5HLAVU VZHŮRU - volební blok00,00
6Občanská demokratická strana00,00
9politické hnutí Změna35,26
10Strana soukromníků ČR00,00
11Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.58,77
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Arneštovice – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
13Suver.-Strana zdravého rozumu00,00
14Aktiv nezávislých občanů00,00
15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI00,00
17Úsvit přímé demokr.T.Okamury23,50
18Dělnic.str.sociální spravedl.11,75
20ANO 2011915,78
21Komunistická str.Čech a Moravy58,77
22LEV 21-Národní socialisté00,00
23Strana zelených00,00


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Arneštovice – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,00754154,67414097,56
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Arneštovice – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
7Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
8Strana Práv Občanů ZEMANOVCI00,00
16Strana soukromníků ČR00,00
20Moravané00,00
22Nár.socialisté-levice 21.stol.00,00
36TOP 09 a Starostové pro Vys.410,00
39SUVERENITA - Blok JB pro VYS.00,00
43Komunistická str.Čech a Moravy12,50
51Strana zelených00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Arneštovice – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
60Česká str.sociálně demokrat.2357,50
66Pro Vysočinu37,50
67Česká strana národně sociální00,00
70Občanská demokratická strana12,50
75Starostové pro občany410,00
77Strana svobodných občanů00,00
80Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
84Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.410,00
93Česká pirátská strana00,00


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,00774761,04474289,36
2. kolo11100,00774051,954040100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Hamet TomášNDNDND2X4,76X
2Guži Zdeněk Bc.SZSZSZ0X0,00X
*3Štěch MilanČSSDČSSDČSSD353783,3392,50
4Zedníček JanKSČMKSČMKSČM1X2,38X
5Paukejová Marie Ing.DOMOVDOMOVDOMOV0X0,00X
6Urbánek Václav MUDr. CSc.USDEUSOSUS-DEUUS-DEU0X0,00X
+7Bernard Stanislav Ing.ODSODSBEZPP234,767,50
8Kašparů Jaroslav Maxmilián MUDr. PhD.KDU-ČSLKDU-ČSLKDU-ČSL2X4,76X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.