Výsledky voleb Zlatá

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,001935629,025656
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Zlatá – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.11,78
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO35,35
7Koalice TOP 09 a STAN2035,71
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy35,35
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.35,35
16ANO 2011916,07
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana610,71
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Zlatá – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury23,57
23Strana zelených47,14
24Strana svobodných občanů11,78
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.00,00
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net23,57
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana11,78
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů11,78
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Zlatá – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0018914476,19144144100,00
2. kolo11100,0019113671,20136136100,00
Obec Zlatá
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Roithová Zuzana MUDr. MBAObčanKDU-ČSL53,47XX
2Fischer Jan Ing. CSc.ObčanBEZPP1913,19XX
3Bobošíková Jana Ing.ObčanSBB64,16XX
4Fischerová TaťanaObčanKH32,08XX
5Sobotka Přemysl MUDr.PoslanciODS64,16XX
*6Zeman Miloš Ing.ObčanSPOZ2013,885036,76
7Franz Vladimír Prof. JUDr.ObčanBEZPP96,25XX
8Dienstbier JiříSenátořiČSSD2013,88XX
+9Schwarzenberg KarelPoslanciTOP 095638,888663,23

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,0019912864,32128668
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1SPOLEČNĚ PRO ZLATOU668100,009668,00100,007


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0019213369,27133133100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Zlatá – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Česká str.sociálně demokrat.1712,78
2Strana svobodných občanů21,50
3Česká pirátská strana21,50
4TOP 092518,79
5HLAVU VZHŮRU - volební blok21,50
6Občanská demokratická strana1914,28
7Romská demokratická strana00,00
9politické hnutí Změna10,75
10Strana soukromníků ČR00,00
11Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.43,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Zlatá – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
13Suver.-Strana zdravého rozumu00,00
14Aktiv nezávislých občanů00,00
15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI00,00
17Úsvit přímé demokr.T.Okamury32,25
18Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
20ANO 20114030,07
21Komunistická str.Čech a Moravy118,27
22LEV 21-Národní socialisté00,00
23Strana zelených75,26
24Koruna Česká (monarch.strana)00,00


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Zlatá – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,001817641,99766889,47
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Zlatá – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
3"Sdružení nestraníků"45,88
7Volte Pr.Blok www.cibulka.net11,47
16Strana soukromníků ČR00,00
19SUVERENITA - blok JB, SZR22,94
22Nár.socialisté-levice 21.stol.00,00
29TOP 09 a Starostové pro STČ1420,58
30Věci veřejné22,94
31ZMĚNA 201200,00
43Komunistická str.Čech a Moravy811,76
51Strana zelených11,47
52Středočeši2012.cz00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Zlatá – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
60Česká str.sociálně demokrat.1116,17
68Koalice KDU-ČSL, SNK a nez.00,00
70Občanská demokratická strana1217,64
77Strana svobodných občanů68,82
78Hn.na podporu dobrovol.hasičů00,00
80Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
83Komunistická str.Českosloven.00,00
88"UNP-STŘEDOČEŠI 2012"34,41
91SPO ZEMANOVCI - Češi11,47
93Česká pirátská strana34,41
    


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,001817641,99766686,84
2. kolo11100,001814927,07494693,88
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Znamenáček Aleš Bc.HNPDHNPDBEZPP0X0,00X
2Kisová Věra Mgr.ČSSDČSSDČSSD8X12,12X
+3Šebek KarelODSODSODS132319,6950,00
4Vodička Milan Ing. CSc.SvobodníSvobodníSvobodní4X6,06X
5Čečilová Alice MUDr.VVVVVV1X1,51X
6Matoušková Lenka PhDr.PirátiPirátiPiráti5X7,57X
7Hannig Petr Mgr.RozumníRozumníRozumní5X7,57X
8Cinka Ivan Mgr.KSČMKSČMKSČM7X10,60X
9Dobešová Ivana PaedDr.Bc.ANO 2011ANO 2011BEZPP5X7,57X
10Babický Alan Ing. MBA.LEV 21LEV 21LEV 210X0,00X
11Čuřík Petr Ing.NKNKBEZPP8X12,12X
*12Jeništa Luděk Mgr.TOP+STANSTANBEZPP102315,1550,00

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.