Výsledky voleb Petroupim

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,002383715,553737
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Petroupim – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté12,70
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.410,81
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO38,10
7Koalice TOP 09 a STAN513,51
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy25,40
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.821,62
16ANO 20111129,72
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana12,70
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Petroupim – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury00,00
23Strana zelených12,70
24Strana svobodných občanů00,00
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.00,00
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana12,70
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Petroupim – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0024517069,3917016697,65
2. kolo11100,0024516466,94164164100,00
Obec Petroupim
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Topolánek Mirek Ing.SenátořiBEZPP106,02XX
2Horáček Michal Mgr. Ph.D.ObčanBEZPP169,63XX
3Fischer Pavel Mgr.SenátořiBEZPP1810,84XX
4Hynek Jiří RNDr.PoslanciREAL21,20XX
5Hannig Petr Mgr.PoslanciRozumní00,00XX
6Kulhánek Vratislav Ing. Dr. h. c.PoslanciODA31,80XX
*7Zeman Miloš Ing.ObčanSPO4225,306338,41
8Hilšer Marek MUDr. Bc. Ph.D.SenátořiBEZPP1810,84XX
+9Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c.ObčanBEZPP5734,3310161,58

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,0024813755,24137835
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Libor Šilínek11013,171119,2892,211
2Jan Stareček688,141119,2857,000
3Marcela Dobiášová10612,691119,2888,861
4Petr Hruška11013,171119,2892,211
5Jana Fraňková10712,811119,2889,701
6Petr Pohunek10412,461119,2887,181
7Jaroslava Škvorová11814,131119,2898,921
8Jiří Černý11213,411119,2893,891


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0024617069,1117016999,41
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Strana zelených21,18
2Švýcarská demokracie00,00
3VOLNÝ blok00,00
4Svoboda a př. demokracie (SPD)84,73
5Česká str.sociálně demokrat.63,55
7ALIANCE NÁRODNÍCH SIL00,00
8Trikolora Svobodní Soukromníci95,32
9Aliance pro budoucnost10,59
10Hnutí Prameny00,00
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
12PŘÍSAHA Roberta Šlachty95,32
13SPOLU – ODS, KDU-ČSL, TOP 094325,44
14SENIOŘI 2100,00
15Urza.cz: Nechceme vaše hlasy00,00
16Koruna Česká (monarch.strana)00,00
17PIRÁTI a STAROSTOVÉ4426,03
18Komunistická str.Čech a Moravy52,95
20ANO 20114224,85
21Otevřeme ČR normálnímu životu00,00


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Petroupim – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0024810241,13102102100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Petroupim – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
2Občanská demokratická strana1110,78
11OBČANÉ 201100,00
12Česká str.sociálně demokrat.98,82
26Koruna Česká (monarch.strana)00,00
28Romská demokratická strana00,00
30ANO 20113332,35
32TOP 0998,82
34STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ2322,54
37Komunistická str.Čech a Moravy109,80
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Petroupim – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
41Národní demokracie00,00
43Úsvit s Blokem proti islamiz.00,00
52Svobodní a Soukromníci00,00
67NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI00,00
70SPR-RSČ M.Sládka,Patrioti,HOZK00,00
72Koalice KDU-ČSL, SZ, SNK ED21,96
75DSSS-Imigranty,islám nechceme!00,00
78Koalice SPD a SPO43,92
81SPR-REP.STR.ČECH,MORAVY,SLEZ.00,00
82Česká pirátská strana10,98


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0024514057,1413011286,15
2. kolo11100,002473413,773434100,00
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Šveda Martin Ing.NKNKBEZPP9X8,03X
2Švadlena Jiří Ing.ANOANOANO37X33,03X
3Radoměřská Terezie Mgr.TOP 09TOP 09TOP 099X8,03X
+4Kozák Jiří Mgr.ODSODSODS131211,6035,29
5Borguľa Jan Ing.KDU-ČSLKDU-ČSLKDU-ČSL15X13,39X
6Křeček MiroslavSPDSPDSPD4X3,57X
7Cinka Ivan Mgr.KSČMKSČMKSČM5X4,46X
8Hemer Aleš Mgr.SoukromníciSoukromníciBEZPP0X0,00X
*9Hraba Zdeněk JUDr. Ing. Ph.D.STANSTANBEZPP122210,7164,70
10Petržílek Petr JUDr. Ing.(ekon.) Ph.D.ČSSDČSSDČSSD5X4,46X
11Chaluš Petr Mgr.PirátiPirátiBEZPP3X2,67X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Partners Financial Services