Výsledky voleb Dlouhý Most

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,0065811016,72110110
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhý Most – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie10,90
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.43,63
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO32,72
7Koalice TOP 09 a STAN2018,18
8Liberálně ekologická strana21,81
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy54,54
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.1614,54
16ANO 20112220,00
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana54,54
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhý Most – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury43,63
23Strana zelených109,09
24Strana svobodných občanů54,54
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.32,72
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana76,36
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana10,90
38Věci veřejné21,81
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Dlouhý Most – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0069846766,9146746499,36
2. kolo11100,0071047967,4647947599,16
Obec Dlouhý Most
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Topolánek Mirek Ing.SenátořiBEZPP204,31XX
2Horáček Michal Mgr. Ph.D.ObčanBEZPP439,26XX
3Fischer Pavel Mgr.SenátořiBEZPP5010,77XX
4Hynek Jiří RNDr.PoslanciREAL81,72XX
5Hannig Petr Mgr.PoslanciRozumní51,07XX
6Kulhánek Vratislav Ing. Dr. h. c.PoslanciODA51,07XX
*7Zeman Miloš Ing.ObčanSPO17637,9325754,10
8Hilšer Marek MUDr. Bc. Ph.D.SenátořiBEZPP5110,99XX
+9Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c.ObčanBEZPP10622,8421845,89

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
9111100,0066633149,703312 425
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Občanská demokratická strana44018,1461 616,6627,211
2Česká str.sociálně demokrat.1 44559,5992 425,0059,586
3Komunistická str.Čech a Moravy54022,2792 425,0022,262


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0069744263,41442442100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhý Most – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Občanská demokratická strana439,72
2Řád národa - Vlastenecká unie10,22
3CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI00,00
4Česká str.sociálně demokrat.214,75
7STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ6113,80
8Komunistická str.Čech a Moravy286,33
9Strana zelených102,26
10ROZUMNÍ-stop migraci,diktát.EU51,13
12Strana svobodných občanů81,80
13Blok proti islam.-Obran.domova00,00
14Občanská demokratická aliance30,67
15Česká pirátská strana5011,31
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhý Most – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
19Referendum o Evropské unii00,00
20TOP 09122,71
21ANO 201113129,63
22Dobrá volba 201610,22
23SPR-Republ.str.Čsl. M.Sládka00,00
24Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.92,03
25Česká strana národně sociální10,22
26REALISTÉ10,22
27SPORTOVCI00,00
28Dělnic.str.sociální spravedl.10,22
29Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)5311,99
30Strana Práv Občanů30,67


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhý Most – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0069728340,6028327697,53
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhý Most – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
2Občanská demokratická strana82,89
3Budoucnost pro Liberecký kraj207,24
10HOZK,NOS,Pat.ČR,SPRRSČ M.Slád.51,81
12Česká str.sociálně demokrat.176,15
28Romská demokratická strana00,00
30ANO 20114315,57
32TOP 0982,89
37Komunistická str.Čech a Moravy259,05
41Národní demokracie10,36
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhý Most – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
43Úsvit s Blokem proti islamiz.62,17
52Svobodní a Soukromníci31,08
66ZMĚNA PRO LIBERECKÝ KRAJ227,97
67NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI00,00
75DSSS-Imigranty,islám nechceme!00,00
78Koalice SPD a SPO238,33
82Česká pirátská strana82,89
83Starostové pro Liberecký kraj8731,52
84Národní socialisté - LEV2100,00
    


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0069726738,3126725294,38
2. kolo11100,0069710114,49101101100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Havelka Jaroslav Mgr.KSČMKSČMKSČM20X7,93X
+2Vávra MarekANOANOBEZPP482519,0424,75
3Bufková Rychecká Martina Ing.ODSODSBEZPP4X1,58X
4Vajnerová Lidie Ing. MBANBPLKNBPLKBEZPP33X13,09X
5Černý Petr Ing. Mgr.NOSNOSNOS7X2,77X
6Hromádka Peter MUDr.TOP 09TOP 09BEZPP14X5,55X
7Korytář Jan Mgr.ZměnaZměnaZměna30X11,90X
8Ploc PavelČSSDČSSDČSSD13X5,15X
*9Canov Michael Ing.STAN+SLKSLKSLK837632,9375,24

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.