Výsledky voleb Úherčice

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,001012120,792119
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Úherčice – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.315,78
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO15,26
7Koalice TOP 09 a STAN15,26
8Liberálně ekologická strana15,26
9LEV 21-Národní socialisté15,26
10Komunistická str.Čech a Moravy00,00
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.15,26
16ANO 2011210,52
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů15,26
20Občanská demokratická strana315,78
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Úherčice – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury00,00
23Strana zelených210,52
24Strana svobodných občanů15,26
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.15,26
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika15,26
32Česká pirátská strana00,00
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Úherčice – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,001088074,07807897,50
2. kolo11100,001097366,977373100,00
Obec Úherčice
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Topolánek Mirek Ing.SenátořiBEZPP45,12XX
2Horáček Michal Mgr. Ph.D.ObčanBEZPP810,25XX
3Fischer Pavel Mgr.SenátořiBEZPP33,84XX
4Hynek Jiří RNDr.PoslanciREAL45,12XX
5Hannig Petr Mgr.PoslanciRozumní00,00XX
6Kulhánek Vratislav Ing. Dr. h. c.PoslanciODA11,28XX
*7Zeman Miloš Ing.ObčanSPO3241,023953,42
8Hilšer Marek MUDr. Bc. Ph.D.SenátořiBEZPP78,97XX
+9Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c.ObčanBEZPP1924,353446,57

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,001018180,2081417
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Milan Konečný, NK419,83159,5768,821
2Ing. Petra Bednářová, NK4210,07159,5770,501
3Jan Štika, NK5312,71159,5788,961
4Ing. Vít Žďárský, NK5412,95159,5790,641
5Kamila Medková, NK399,35159,5765,460
6Tomáš Zaplatílek, NK5112,23159,5785,611
7Pavel Horák, NK5212,47159,5787,291
8Filip Novotný, NK266,24159,5743,640
9Jana Budková, NK5914,15159,5799,041


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,001088175,007979100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Úherčice – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Občanská demokratická strana1113,92
2Řád národa - Vlastenecká unie00,00
3CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI00,00
4Česká str.sociálně demokrat.67,59
6Radostné Česko00,00
7STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ22,53
8Komunistická str.Čech a Moravy67,59
9Strana zelených00,00
10ROZUMNÍ-stop migraci,diktát.EU00,00
12Strana svobodných občanů33,79
13Blok proti islam.-Obran.domova00,00
14Občanská demokratická aliance00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Úherčice – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
15Česká pirátská strana67,59
19Referendum o Evropské unii00,00
20TOP 0956,32
21ANO 20112430,37
22Dobrá volba 201600,00
23SPR-Republ.str.Čsl. M.Sládka00,00
24Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.67,59
26REALISTÉ33,79
27SPORTOVCI00,00
28Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
29Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)78,86
30Strana Práv Občanů00,00


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Úherčice – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,001034846,60484695,83
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Úherčice – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
2Občanská demokratická strana613,04
9Komunistická str.Českosloven.00,00
12Česká str.sociálně demokrat.36,52
22Pro otevřený kraj715,21
26Koruna Česká (monarch.strana)00,00
30ANO 2011715,21
32TOP 0924,34
34STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ24,34
37Komunistická str.Čech a Moravy24,34
41Národní demokracie00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Úherčice – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
43Úsvit s Blokem proti islamiz.12,17
45Moravané00,00
48Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)36,52
52Svobodní a Soukromníci48,69
54DSSS-NE imigr.nepřizp.dikt.EU!00,00
55Koalice pro Pardubický kraj919,56
59OSOBNOSTI PARDUBICKÉHO KRAJE00,00
67NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI00,00
70SPR-RSČ M.Sládka,Patrioti,HOZK00,00
85VÝCHODOČEŠI,NEZÁVISLÍ,PATRIOTI00,00
88Naše Pardubice00,00


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,001044341,35434195,35
2. kolo11100,001043634,62363597,22
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Křivanová Magda PhDr.ODSODSODS4X9,75X
2Plodík MilanKSČMKSČMKSČM2X4,87X
3Lederová Marta Mgr.RozumníRozumníBEZPP1X2,43X
*4Veleba Jan Ing.NKNKBEZPP102324,3965,71
5Kasal David MUDr.NKNKBEZPP9X21,95X
6Juračka Zdeněk Ing.TOP+STANTOP 09BEZPP1X2,43X
7Řezníček Petr Mgr.SNK EDSNK EDSNK ED0X0,00X
8Žďárský Emanuel RNDr. CSc.NKNKBEZPP2X4,87X
9Lichtenberg PetrSvobodníSvobodníSvobodní2X4,87X
+10Škaryd Tomáš Ing.ČSSDČSSDČSSD101224,3934,28

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.