Výsledky voleb Brambory

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,00982727,552727
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Brambory – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.00,00
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO414,81
7Koalice TOP 09 a STAN414,81
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy00,00
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.00,00
16ANO 2011933,33
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana414,81
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Brambory – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury414,81
23Strana zelených00,00
24Strana svobodných občanů00,00
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.00,00
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana13,70
33Česká Suverenita13,70
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Brambory – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,00966870,836868100,00
2. kolo11100,00966567,716565100,00
Obec Brambory
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Roithová Zuzana MUDr. MBAObčanKDU-ČSL00,00XX
2Fischer Jan Ing. CSc.ObčanBEZPP1826,47XX
3Bobošíková Jana Ing.ObčanSBB34,41XX
4Fischerová TaťanaObčanKH11,47XX
5Sobotka Přemysl MUDr.PoslanciODS34,41XX
*6Zeman Miloš Ing.ObčanSPOZ2130,883756,92
7Franz Vladimír Prof. JUDr.ObčanBEZPP68,82XX
8Dienstbier JiříSenátořiČSSD811,76XX
+9Schwarzenberg KarelPoslanciTOP 09811,762843,07

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,00976668,0466399
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1JIŘÍ STRÁNSKÝ5413,53157,0094,731
2PAVEL ŠOLTA225,51157,0038,590
3JIŘÍ ZAHRADNÍK328,02157,0056,140
4LENKA ŠVEHLÍKOVÁ358,77157,0061,401
5RADEK TOMAN5413,53157,0094,731
6Ing. MIROSLAV ŠTOČEK6015,04157,00105,261
7JOSEF SEMERÁD4711,78157,0082,451
8MARTIN SKAČAN4812,03157,0084,211
9PAVEL ANDRLÍK4711,78157,0082,451


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,00965860,425858100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Brambory – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Česká str.sociálně demokrat.1220,68
2Strana svobodných občanů00,00
3Česká pirátská strana00,00
4TOP 09610,34
5HLAVU VZHŮRU - volební blok00,00
6Občanská demokratická strana1220,68
7Romská demokratická strana00,00
9politické hnutí Změna00,00
10Strana soukromníků ČR00,00
11Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Brambory – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
13Suver.-Strana zdravého rozumu11,72
14Aktiv nezávislých občanů00,00
15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI00,00
17Úsvit přímé demokr.T.Okamury11,72
18Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
20ANO 20111220,68
21Komunistická str.Čech a Moravy1220,68
22LEV 21-Národní socialisté00,00
23Strana zelených00,00
24Koruna Česká (monarch.strana)23,44


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Brambory – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,00964850,00484695,83
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Brambory – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
3"Sdružení nestraníků"00,00
7Volte Pr.Blok www.cibulka.net24,34
16Strana soukromníků ČR00,00
19SUVERENITA - blok JB, SZR12,17
22Nár.socialisté-levice 21.stol.00,00
29TOP 09 a Starostové pro STČ36,52
30Věci veřejné00,00
31ZMĚNA 201200,00
43Komunistická str.Čech a Moravy817,39
51Strana zelených12,17
52Středočeši2012.cz12,17
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Brambory – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
60Česká str.sociálně demokrat.1021,73
68Koalice KDU-ČSL, SNK a nez.00,00
70Občanská demokratická strana1328,26
77Strana svobodných občanů24,34
78Hn.na podporu dobrovol.hasičů36,52
80Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
83Komunistická str.Českosloven.00,00
88"UNP-STŘEDOČEŠI 2012"00,00
91SPO ZEMANOVCI - Češi00,00
93Česká pirátská strana24,34
    


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,00976567,01656295,38
2. kolo11100,00973536,083535100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
*1Strnad Jaromír Ing.ČSSDČSSDČSSD101216,1234,28
2Doležal Oldřich Ing.NKNKBEZPP2X3,22X
3Zubová Olga PhDr.DSZDSZDSZ9X14,51X
4Veselý StanislavKSČMKSČMKSČM5X8,06X
5Mrocek Josef Ing.1X1,61X
6Matyášová MarieSPOSPOSPO0X0,00X
7Šojdrová Michaela Ing.KDU-ČSLKDU-ČSLKDU-ČSL3X4,83X
+8Nováček Zdeněk MUDr.TOP+STANTOP 09BEZPP82312,9065,71
9Volfová Jana Mgr.RozumníRozumníDOMOV5X8,06X
10Vodička Milan Ing. CSc.SvobodníSvobodníSvobodní1X1,61X
11Exner LadislavVVVVVV5X8,06X
12Talmanová Lucie Ing.ODSODSODS13X20,96X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.