Výsledky voleb Temelín

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
66100,0070512117,16121118
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Temelín – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.1311,01
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO32,54
7Koalice TOP 09 a STAN108,47
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté21,69
10Komunistická str.Čech a Moravy2218,64
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.1512,71
16ANO 20111916,10
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana108,47
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Temelín – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury86,77
23Strana zelených21,69
24Strana svobodných občanů10,84
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.32,54
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net10,84
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana86,77
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné10,84
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Temelín – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo66100,0069944363,3844344199,55
2. kolo66100,0070348568,9948548499,79
Obec Temelín
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Topolánek Mirek Ing.SenátořiBEZPP122,72XX
2Horáček Michal Mgr. Ph.D.ObčanBEZPP4510,20XX
3Fischer Pavel Mgr.SenátořiBEZPP398,84XX
4Hynek Jiří RNDr.PoslanciREAL30,68XX
5Hannig Petr Mgr.PoslanciRozumní51,13XX
6Kulhánek Vratislav Ing. Dr. h. c.PoslanciODA61,36XX
*7Zeman Miloš Ing.ObčanSPO20847,1630763,42
8Hilšer Marek MUDr. Bc. Ph.D.SenátořiBEZPP245,44XX
+9Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c.ObčanBEZPP9922,4417736,57

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky voleb – Obec Temelín – souhrnné informace
Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11166100,0068946667,634664 310
Výsledky voleb – Obec Temelín
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Komunistická str.Čech a Moravy2275,2762 350,909,650
2Občanská demokratická strana59313,76114 310,0013,752
3Václav Bartuška1523,531391,8138,790
4Jiří Vítovec471,091391,8111,990
5Přátelé71016,47114 310,0016,472
6NEZÁVISLÍ OBČANÉ1 71439,77114 310,0039,765
7Karel Fikota831,931391,8121,180
8Změna 201868815,96114 310,0015,962
9Vladimír Profant962,231391,8124,500


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
66100,0070247767,9547747198,74
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Strana zelených71,48
2Švýcarská demokracie10,21
3VOLNÝ blok81,69
4Svoboda a př. demokracie (SPD)7315,49
5Česká str.sociálně demokrat.265,52
7ALIANCE NÁRODNÍCH SIL10,21
8Trikolora Svobodní Soukromníci234,88
9Aliance pro budoucnost10,21
10Hnutí Prameny10,21
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
12PŘÍSAHA Roberta Šlachty296,15
13SPOLU – ODS, KDU-ČSL, TOP 0910121,44
15Urza.cz: Nechceme vaše hlasy00,00
16Koruna Česká (monarch.strana)10,21
17PIRÁTI a STAROSTOVÉ398,28
18Komunistická str.Čech a Moravy285,94
20ANO 201112626,75
21Otevřeme ČR normálnímu životu40,84
22Moravané20,42


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Temelín – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
66100,0069823333,3823322998,28
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Temelín – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Volte Pr.Blok www.cibulka.net10,43
2Občanská demokratická strana3013,10
12Česká str.sociálně demokrat.5724,89
13PRO J.ČECHY-STAN, HOPB, TOP 0962,62
24Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.104,36
30ANO 20113716,15
35Politické hnutí PRO 201600,00
37Komunistická str.Čech a Moravy2510,91
38JIHOČEŠI 201283,49
39Strana soukromníků ČR10,43
41Národní demokracie00,00
44JIHOČEŠTÍ HASIČI62,62
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Temelín – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
45Moravané00,00
49NOVÁ GENERACE31,31
54DSSS-NE imigr.nepřizp.dikt.EU!10,43
57Strana zelených73,05
62Strana svobodných občanů10,43
67NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI00,00
70SPR-RSČ M.Sládka,Patrioti,HOZK31,31
78Koalice SPD a SPO166,98
81SPR-REP.STR.ČECH,MORAVY,SLEZ.00,00
82Česká pirátská strana177,42
89Úsvit - Národní Koalice00,00
    


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo66100,0069820329,0819919195,98
2. kolo66100,0069911115,88111111100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
+1Florián Jindřich MUDr.ČSSDČSSDČSSD373919,3735,13
2Žák David Mgr.TOP+STANTOP 09BEZPP12X6,28X
3Paukejová Marie Ing.ÚsvitÚsvitČS3X1,57X
*4Jirsa Tomáš Ing. MBAODSODSODS677235,0764,86
5Zikmundová Jitka Ing. MBAKDU-ČSLKDU-ČSLBEZPP3X1,57X
6Novák TomášPirátiPirátiBEZPP36X18,84X
7Máče Miroslav Ing. CSc., Ph.D.KSČMKSČMKSČM21X10,99X
8Himl Pavel doc. Dr. phil.ZeleníZeleníZelení11X5,75X
9Hreha Radim Ing.APAČI 2017APAČI 2017APAČI 20171X0,52X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Partners Financial Services