Výsledky voleb Sudoměř

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,00732128,772121
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Sudoměř – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.00,00
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO00,00
7Koalice TOP 09 a STAN29,52
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy419,04
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.838,09
16ANO 2011419,04
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Sudoměř – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury00,00
23Strana zelených00,00
24Strana svobodných občanů14,76
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.00,00
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net29,52
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana00,00
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Sudoměř – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,00705680,00565598,21
2. kolo11100,00705680,00565598,21
Obec Sudoměř
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Roithová Zuzana MUDr. MBAObčanKDU-ČSL11,81XX
2Fischer Jan Ing. CSc.ObčanBEZPP1323,63XX
3Bobošíková Jana Ing.ObčanSBB11,81XX
4Fischerová TaťanaObčanKH23,63XX
5Sobotka Přemysl MUDr.PoslanciODS00,00XX
*6Zeman Miloš Ing.ObčanSPOZ1221,813563,63
7Franz Vladimír Prof. JUDr.ObčanBEZPP47,27XX
8Dienstbier JiříSenátořiČSSD1221,81XX
+9Schwarzenberg KarelPoslanciTOP 091018,182036,36

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,00756789,3367388
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Ing. Markéta Svárovská, NK5213,40155,4293,811
2Alena Štrosová, NK4411,34155,4279,381
3Ivan Bačina, NK92,32155,4216,230
4Kateřina Winterová, NK112,84155,4219,840
5Eliška Štrosová, NK215,41155,4237,880
6MVDr. Jiří Dvořák, NK5915,21155,42106,441
7Jan Kroupa, NK5814,95155,42104,631
8Ing. Jiří Šturma, NK4712,11155,4284,791
9Radek Bačina, NK123,09155,4221,640
10Ladislav Jíra, NK287,22155,4250,511
11Miroslav Havelka, NK4712,11155,4284,791


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,00735068,495050100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Sudoměř – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Česká str.sociálně demokrat.1632,00
2Strana svobodných občanů12,00
3Česká pirátská strana36,00
4TOP 09510,00
5HLAVU VZHŮRU - volební blok00,00
6Občanská demokratická strana48,00
7Romská demokratická strana00,00
9politické hnutí Změna00,00
10Strana soukromníků ČR00,00
11Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.12,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Sudoměř – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
13Suver.-Strana zdravého rozumu12,00
14Aktiv nezávislých občanů00,00
15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI00,00
17Úsvit přímé demokr.T.Okamury510,00
18Dělnic.str.sociální spravedl.12,00
20ANO 2011510,00
21Komunistická str.Čech a Moravy816,00
22LEV 21-Národní socialisté00,00
23Strana zelených00,00
24Koruna Česká (monarch.strana)00,00


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Sudoměř – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,00734764,38474697,87
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Sudoměř – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
3"Sdružení nestraníků"48,69
7Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
16Strana soukromníků ČR00,00
19SUVERENITA - blok JB, SZR24,34
22Nár.socialisté-levice 21.stol.00,00
29TOP 09 a Starostové pro STČ12,17
30Věci veřejné00,00
31ZMĚNA 201200,00
43Komunistická str.Čech a Moravy1021,73
51Strana zelených00,00
52Středočeši2012.cz24,34
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Sudoměř – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
60Česká str.sociálně demokrat.1226,08
68Koalice KDU-ČSL, SNK a nez.00,00
70Občanská demokratická strana919,56
77Strana svobodných občanů00,00
78Hn.na podporu dobrovol.hasičů00,00
80Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
83Komunistická str.Českosloven.00,00
88"UNP-STŘEDOČEŠI 2012"36,52
91SPO ZEMANOVCI - Češi00,00
93Česká pirátská strana36,52
    


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,00734764,38474391,49
2. kolo11100,00714766,204747100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
+1Beznoska Adolf Ing.ODSODSODS6613,9512,76
2Somberg Jiří MUDr.RozumníRozumníBEZPP8X18,60X
3Jakubec VáclavKSČMKSČMKSČM4X9,30X
4Petrtýl František Ing.ANO 2011ANO 2011BEZPP2X4,65X
5Stanner KarelTOP+STANTOP 09BEZPP0X0,00X
6Mitlener Jaroslav MUDr.SvobodníSvobodníSvobodní2X4,65X
7Horák Karel JUDr. Mgr.LEV 21LEV 21LEV 210X0,00X
*8Jermář Jaromír PhDr.ČSSDČSSDČSSD204146,5187,23
9Skácel Jan Mgr.ČHNJČHNJČHNJ0X0,00X
10Šverma ZdeněkSNK EDSNK EDSNK ED1X2,32X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.