Výsledky voleb Hrob

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
33100,001 60925415,79254252
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Hrob – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků10,39
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.31,19
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO62,38
7Koalice TOP 09 a STAN2710,71
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté31,19
10Komunistická str.Čech a Moravy6023,80
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.3011,90
16ANO 20114618,25
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana197,53
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Hrob – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201410,39
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury72,77
23Strana zelených62,38
24Strana svobodných občanů135,15
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.51,98
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net93,57
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE20,79
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH10,39
31Republika41,58
32Česká pirátská strana51,98
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)10,39
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné10,39
39OBČANÉ 201120,79


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Hrob – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo33100,001 64692356,0892292099,78
2. kolo33100,001 64982950,2782982599,52
Obec Hrob
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Roithová Zuzana MUDr. MBAObčanKDU-ČSL283,04XX
2Fischer Jan Ing. CSc.ObčanBEZPP22023,91XX
3Bobošíková Jana Ing.ObčanSBB363,91XX
4Fischerová TaťanaObčanKH283,04XX
5Sobotka Přemysl MUDr.PoslanciODS242,60XX
*6Zeman Miloš Ing.ObčanSPOZ18319,8952663,75
7Franz Vladimír Prof. JUDr.ObčanBEZPP687,39XX
8Dienstbier JiříSenátořiČSSD16217,60XX
+9Schwarzenberg KarelPoslanciTOP 0917118,5829936,24

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
15133100,001 62491056,0390912 420
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Nezávislí kandidáti Za Hrob2 03316,371512 420,0016,363
2Česká str.sociálně demokrat.7826,301512 420,006,291
3Sdruž. živnostníků a sportovců2 89723,331512 420,0023,324
4S. T. O. HROB1 92015,461512 420,0015,452
5Sdruž.ODS,sportovci a nezávis.1 2059,701512 420,009,701
6NAŠE MĚSTO2 02116,271512 420,0016,272
7Komunistická str.Čech a Moravy1 56212,581512 420,0012,572


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
33100,001 62186153,1286085499,30
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Hrob – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Česká str.sociálně demokrat.15117,68
2Strana svobodných občanů212,45
3Česká pirátská strana101,17
4TOP 09687,96
5HLAVU VZHŮRU - volební blok40,46
6Občanská demokratická strana546,32
9politické hnutí Změna91,05
10Strana soukromníků ČR00,00
11Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.212,45
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Hrob – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
13Suver.-Strana zdravého rozumu20,23
15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI131,52
17Úsvit přímé demokr.T.Okamury789,13
18Dělnic.str.sociální spravedl.171,99
20ANO 201119322,59
21Komunistická str.Čech a Moravy19322,59
22LEV 21-Národní socialisté20,23
23Strana zelených121,40
24Koruna Česká (monarch.strana)60,70


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Hrob – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
33100,001 66360436,3260356092,87
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Hrob – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1"Občané městu, město občanům"00,00
4SUVERENITA - Blok JB pro ÚK40,71
7Volte Pr.Blok www.cibulka.net20,35
8Strana Práv Občanů ZEMANOVCI132,32
9Hnutí PRO! kraj335,89
16Strana soukromníků ČR30,53
22Nár.socialisté-levice 21.stol.223,92
32TOP 09 a Starostové pro Úst.kr264,64
38Koalice SNK ED a SZSP111,96
40Severočeši.cz11019,64
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Hrob – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
43Komunistická str.Čech a Moravy15728,03
45NESPOKOJENÍ OBČANÉ!132,32
53DSSS-STOP NEPŘIZPŮSOBIVÝM!132,32
60Česká str.sociálně demokrat.6912,32
67Česká strana národně sociální00,00
70Občanská demokratická strana478,39
77Strana svobodných občanů122,14
83Komunistická str.Českosloven.203,57
93Česká pirátská strana50,89
    


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo33100,001 66357734,7057452891,99
2. kolo33100,001 66333520,1433533499,70
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Antošová AlenkaKDU-ČSLKDU-ČSLKDU-ČSL19X3,59X
2Řehák Jiří Mgr.SZHRMB10B10.czBEZPP37X7,00X
3Pípal Petr Ing.S.czS.czS.cz106X20,07X
4Vorálek Jiří JUDr.ČSSDČSSDBEZPP46X8,71X
5Knézel Štěpán Mgr.LEV 21LEV 21BEZPP9X1,70X
*6Kubera JaroslavODSODSODS18418834,8456,28
7Tasáry JaromírSsČRSsČRSsČR0X0,00X
+8Dubský Jaroslav Ing.KSČMKSČMKSČM12714624,0543,71

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.