Výsledky voleb Dlouhá Ves

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,003197222,577270
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhá Ves – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté11,42
2Koalice SP a NO!11,42
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.22,85
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO34,28
7Koalice TOP 09 a STAN1622,85
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy1420,00
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.912,85
16ANO 201157,14
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana710,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhá Ves – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201411,42
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury22,85
23Strana zelených11,42
24Strana svobodných občanů57,14
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.22,85
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net11,42
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana00,00
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Dlouhá Ves – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0032521867,0821821598,62
2. kolo11100,0031322772,52227227100,00
Obec Dlouhá Ves
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Topolánek Mirek Ing.SenátořiBEZPP31,39XX
2Horáček Michal Mgr. Ph.D.ObčanBEZPP146,51XX
3Fischer Pavel Mgr.SenátořiBEZPP94,18XX
4Hynek Jiří RNDr.PoslanciREAL20,93XX
5Hannig Petr Mgr.PoslanciRozumní10,46XX
6Kulhánek Vratislav Ing. Dr. h. c.PoslanciODA00,00XX
*7Zeman Miloš Ing.ObčanSPO10046,5114162,11
8Hilšer Marek MUDr. Bc. Ph.D.SenátořiBEZPP167,44XX
+9Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c.ObčanBEZPP7032,558637,88

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,0032722869,722281 544
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1SNK za rozvoj obce83854,2771 544,0054,275
2Sdružení nezávislých kandidátů26317,0371 544,0017,031
3SNK za rozvoj obce Dlouhá Ves31920,6671 544,0020,661
4Komunistická str.Čech a Moravy1248,0351 102,8511,240


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0032220463,35204204100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhá Ves – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Občanská demokratická strana2411,76
2Řád národa - Vlastenecká unie00,00
3CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI00,00
4Česká str.sociálně demokrat.136,37
6Radostné Česko00,00
7STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ115,39
8Komunistická str.Čech a Moravy3115,19
9Strana zelených41,96
10ROZUMNÍ-stop migraci,diktát.EU41,96
12Strana svobodných občanů10,49
13Blok proti islam.-Obran.domova00,00
14Občanská demokratická aliance00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhá Ves – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
15Česká pirátská strana209,80
19Referendum o Evropské unii00,00
20TOP 0920,98
21ANO 20115828,43
23SPR-Republ.str.Čsl. M.Sládka00,00
24Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.94,41
25Česká strana národně sociální00,00
26REALISTÉ00,00
27SPORTOVCI31,47
28Dělnic.str.sociální spravedl.10,49
29Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)2110,29
30Strana Práv Občanů20,98


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhá Ves – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0031912539,1812512398,40
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhá Ves – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Volte Pr.Blok www.cibulka.net10,81
2Občanská demokratická strana3125,20
12Česká str.sociálně demokrat.2318,69
16Starostové PRO VYSOČINU21,62
24Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.75,69
26Koruna Česká (monarch.strana)10,81
29Starostové pro občany97,31
30ANO 20111411,38
37Komunistická str.Čech a Moravy2721,95
39Strana soukromníků ČR00,00
41Národní demokracie00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dlouhá Ves – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
43Úsvit s Blokem proti islamiz.00,00
45Moravané00,00
62Strana svobodných občanů10,81
67NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI00,00
70SPR-RSČ M.Sládka,Patrioti,HOZK00,00
73Žijeme Vysočinou - TOP 09 a SZ10,81
75DSSS-Imigranty,islám nechceme!21,62
78Koalice SPD a SPO32,43
82Česká pirátská strana00,00
86ZMĚNA pro Vysočinu10,81
    


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0030611738,241148877,19
2. kolo11100,003074213,684242100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Křivanová Magda PhDr.ODSODSODS19X21,59X
2Plodík MilanKSČMKSČMKSČM24X27,27X
3Lederová Marta Mgr.RozumníRozumníBEZPP1X1,13X
*4Veleba Jan Ing.NKNKBEZPP151717,0440,47
5Kasal David MUDr.NKNKBEZPP8X9,09X
6Juračka Zdeněk Ing.TOP+STANTOP 09BEZPP2X2,27X
7Řezníček Petr Mgr.SNK EDSNK EDSNK ED0X0,00X
8Žďárský Emanuel RNDr. CSc.NKNKBEZPP5X5,68X
9Lichtenberg PetrSvobodníSvobodníSvobodní0X0,00X
+10Škaryd Tomáš Ing.ČSSDČSSDČSSD142515,9059,52

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.