Výsledky voleb Dolní Krupá

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,00329329,733231
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Krupá – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.412,90
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO13,22
7Koalice TOP 09 a STAN00,00
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy619,35
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.412,90
16ANO 2011722,58
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana26,45
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Krupá – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury39,67
23Strana zelených26,45
24Strana svobodných občanů00,00
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.00,00
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana13,22
33Česká Suverenita13,22
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Dolní Krupá – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0032921465,0521421198,60
2. kolo11100,0033020762,73207207100,00
Obec Dolní Krupá
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Roithová Zuzana MUDr. MBAObčanKDU-ČSL136,16XX
2Fischer Jan Ing. CSc.ObčanBEZPP3315,63XX
3Bobošíková Jana Ing.ObčanSBB62,84XX
4Fischerová TaťanaObčanKH62,84XX
5Sobotka Přemysl MUDr.PoslanciODS31,42XX
*6Zeman Miloš Ing.ObčanSPOZ6731,7514369,08
7Franz Vladimír Prof. JUDr.ObčanBEZPP115,21XX
8Dienstbier JiříSenátořiČSSD3818,00XX
+9Schwarzenberg KarelPoslanciTOP 093416,116430,91

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
9111100,0033124774,622471 948
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1RONOVEC79140,6191 948,0040,605
2PRO OBEC37919,4691 948,0019,452
3Komunistická str.Čech a Moravy593,032432,8813,620
4KARLOV47124,1891 948,0024,172
5"Občanky DK"1547,9181 731,558,890
6"SOS"944,8351 082,228,680


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0032918656,5318618498,92
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Krupá – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Česká str.sociálně demokrat.3519,02
2Strana svobodných občanů21,08
3Česká pirátská strana10,54
4TOP 09115,97
5HLAVU VZHŮRU - volební blok10,54
6Občanská demokratická strana115,97
9politické hnutí Změna10,54
10Strana soukromníků ČR00,00
11Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.179,23
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Krupá – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
13Suver.-Strana zdravého rozumu21,08
14Aktiv nezávislých občanů00,00
15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI31,63
17Úsvit přímé demokr.T.Okamury158,15
18Dělnic.str.sociální spravedl.10,54
20ANO 20113921,19
21Komunistická str.Čech a Moravy3619,56
22LEV 21-Národní socialisté21,08
23Strana zelených73,80


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Krupá – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0032211335,091139281,42
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Krupá – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
7Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
8Strana Práv Občanů ZEMANOVCI77,60
16Strana soukromníků ČR11,08
20Moravané00,00
22Nár.socialisté-levice 21.stol.00,00
36TOP 09 a Starostové pro Vys.44,34
39SUVERENITA - Blok JB pro VYS.00,00
43Komunistická str.Čech a Moravy2830,43
51Strana zelených22,17
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Krupá – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
60Česká str.sociálně demokrat.2223,91
66Pro Vysočinu00,00
67Česká strana národně sociální00,00
70Občanská demokratická strana77,60
75Starostové pro občany1617,39
77Strana svobodných občanů11,08
80Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
84Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.44,34
93Česká pirátská strana00,00


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0032211335,091139079,65
2. kolo11100,003234012,384040100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Křivanová Magda PhDr.ODSODSODS5X5,55X
2Plodík MilanKSČMKSČMKSČM32X35,55X
3Lederová Marta Mgr.RozumníRozumníBEZPP1X1,11X
*4Veleba Jan Ing.NKNKBEZPP141515,5537,50
5Kasal David MUDr.NKNKBEZPP3X3,33X
6Juračka Zdeněk Ing.TOP+STANTOP 09BEZPP4X4,44X
7Řezníček Petr Mgr.SNK EDSNK EDSNK ED2X2,22X
8Žďárský Emanuel RNDr. CSc.NKNKBEZPP5X5,55X
9Lichtenberg PetrSvobodníSvobodníSvobodní0X0,00X
+10Škaryd Tomáš Ing.ČSSDČSSDČSSD242526,6662,50

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.