Výsledky voleb Dolní Město

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
22100,0072912316,87123123
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Město – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté10,81
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.2419,51
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO43,25
7Koalice TOP 09 a STAN2419,51
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté21,62
10Komunistická str.Čech a Moravy2721,95
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD10,81
14Česká str.sociálně demokrat.1310,56
16ANO 201164,87
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů10,81
20Občanská demokratická strana21,62
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Město – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury21,62
23Strana zelených00,00
24Strana svobodných občanů75,69
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.32,43
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana64,87
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Dolní Město – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo22100,0073949967,5249949799,60
2. kolo22100,0074449165,9949148999,59
Obec Dolní Město
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Roithová Zuzana MUDr. MBAObčanKDU-ČSL204,02XX
2Fischer Jan Ing. CSc.ObčanBEZPP8416,90XX
3Bobošíková Jana Ing.ObčanSBB91,81XX
4Fischerová TaťanaObčanKH142,81XX
5Sobotka Přemysl MUDr.PoslanciODS91,81XX
*6Zeman Miloš Ing.ObčanSPOZ15931,9933568,50
7Franz Vladimír Prof. JUDr.ObčanBEZPP193,82XX
8Dienstbier JiříSenátořiČSSD9619,31XX
+9Schwarzenberg KarelPoslanciTOP 098717,5015431,49

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
9122100,0073348065,484804 079
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Komunistická str.Čech a Moravy78719,2994 079,0019,291
2Nová volba pro Dolní Město1 22530,0394 079,0030,033
3Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.2 06750,6794 079,0050,675


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
22100,0075950065,8850049699,20
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Město – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Česká str.sociálně demokrat.11723,58
2Strana svobodných občanů81,61
3Česká pirátská strana71,41
4TOP 097114,31
5HLAVU VZHŮRU - volební blok20,40
6Občanská demokratická strana193,83
9politické hnutí Změna20,40
10Strana soukromníků ČR20,40
11Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.459,07
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Město – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
13Suver.-Strana zdravého rozumu51,00
14Aktiv nezávislých občanů30,60
15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI71,41
17Úsvit přímé demokr.T.Okamury255,04
18Dělnic.str.sociální spravedl.20,40
20ANO 2011469,27
21Komunistická str.Čech a Moravy12425,00
22LEV 21-Národní socialisté00,00
23Strana zelených112,21


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Město – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
22100,0073330441,4730429998,36
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Město – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
7Volte Pr.Blok www.cibulka.net20,66
8Strana Práv Občanů ZEMANOVCI72,34
16Strana soukromníků ČR20,66
20Moravané00,00
22Nár.socialisté-levice 21.stol.00,00
36TOP 09 a Starostové pro Vys.103,34
39SUVERENITA - Blok JB pro VYS.31,00
43Komunistická str.Čech a Moravy9431,43
51Strana zelených51,67
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Dolní Město – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
60Česká str.sociálně demokrat.9632,10
66Pro Vysočinu155,01
67Česká strana národně sociální00,00
70Občanská demokratická strana124,01
75Starostové pro občany124,01
77Strana svobodných občanů00,00
80Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
84Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.3612,04
93Česká pirátská strana51,67


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo22100,0071331944,7431930796,24
2. kolo22100,0071414920,8714914899,33
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
*1Strnad Jaromír Ing.ČSSDČSSDČSSD839327,0362,83
2Doležal Oldřich Ing.NKNKBEZPP12X3,90X
3Zubová Olga PhDr.DSZDSZDSZ26X8,46X
4Veselý StanislavKSČMKSČMKSČM63X20,52X
5Mrocek Josef Ing.2X0,65X
6Matyášová MarieSPOSPOSPO7X2,28X
7Šojdrová Michaela Ing.KDU-ČSLKDU-ČSLKDU-ČSL29X9,44X
+8Nováček Zdeněk MUDr.TOP+STANTOP 09BEZPP375512,0537,16
9Volfová Jana Mgr.RozumníRozumníDOMOV9X2,93X
10Vodička Milan Ing. CSc.SvobodníSvobodníSvobodní1X0,32X
11Exner LadislavVVVVVV19X6,18X
12Talmanová Lucie Ing.ODSODSODS19X6,18X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.