Výsledky voleb Krásné

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,001312216,792222
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Krásné – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.29,09
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO14,54
7Koalice TOP 09 a STAN00,00
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy627,27
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.29,09
16ANO 2011418,18
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů14,54
20Občanská demokratická strana14,54
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Krásné – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury00,00
23Strana zelených00,00
24Strana svobodných občanů00,00
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.00,00
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net29,09
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE29,09
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana00,00
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)14,54
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Krásné – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0012610684,1310610498,11
2. kolo11100,0012611288,89112112100,00
Obec Krásné
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Topolánek Mirek Ing.SenátořiBEZPP10,96XX
2Horáček Michal Mgr. Ph.D.ObčanBEZPP98,65XX
3Fischer Pavel Mgr.SenátořiBEZPP76,73XX
4Hynek Jiří RNDr.PoslanciREAL00,00XX
5Hannig Petr Mgr.PoslanciRozumní32,88XX
6Kulhánek Vratislav Ing. Dr. h. c.PoslanciODA00,00XX
*7Zeman Miloš Ing.ObčanSPO4846,157466,07
8Hilšer Marek MUDr. Bc. Ph.D.SenátořiBEZPP76,73XX
+9Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c.ObčanBEZPP2927,883833,92

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,001239375,6193517
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1MILAN PAULUS438,32173,8558,220
2RADEK PEŠEK458,70173,8560,921
3JIŘINA POSPÍŠILOVÁ6211,99173,8583,941
4RADEK NOVOTNÝ458,70173,8560,921
5PAVEL POSPÍŠIL519,86173,8569,051
6PAVEL SOUDEK7113,73173,8596,131
7MARTIN RULÍK5911,41173,8579,881
8PETRA MARSCHALLOVÁ316,00173,8541,970
9MILAN NEPOVÍM8015,47173,85108,311
10ALENA MENCLOVÁ305,80173,8540,610


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,001249375,009393100,00
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Strana zelených00,00
2Švýcarská demokracie00,00
3VOLNÝ blok66,45
4Svoboda a př. demokracie (SPD)99,67
5Česká str.sociálně demokrat.88,60
7ALIANCE NÁRODNÍCH SIL11,07
8Trikolora Svobodní Soukromníci22,15
9Aliance pro budoucnost11,07
10Hnutí Prameny11,07
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
12PŘÍSAHA Roberta Šlachty00,00
13SPOLU – ODS, KDU-ČSL, TOP 091617,20
15Urza.cz: Nechceme vaše hlasy00,00
16Koruna Česká (monarch.strana)00,00
17PIRÁTI a STAROSTOVÉ1111,82
18Komunistická str.Čech a Moravy1516,12
20ANO 20112324,73
21Otevřeme ČR normálnímu životu00,00
22Moravané00,00


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Krásné – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,001286450,006464100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Krásné – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
2Občanská demokratická strana11,56
9Komunistická str.Českosloven.00,00
12Česká str.sociálně demokrat.1015,62
22Pro otevřený kraj46,25
26Koruna Česká (monarch.strana)00,00
30ANO 2011710,93
32TOP 0923,12
34STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ23,12
37Komunistická str.Čech a Moravy812,50
41Národní demokracie00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Krásné – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
43Úsvit s Blokem proti islamiz.00,00
45Moravané00,00
48Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)23,12
52Svobodní a Soukromníci00,00
54DSSS-NE imigr.nepřizp.dikt.EU!00,00
55Koalice pro Pardubický kraj914,06
59OSOBNOSTI PARDUBICKÉHO KRAJE1726,56
67NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI00,00
70SPR-RSČ M.Sládka,Patrioti,HOZK00,00
85VÝCHODOČEŠI,NEZÁVISLÍ,PATRIOTI23,12
88Naše Pardubice00,00


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,001257257,607272100,00
2. kolo11100,001252520,002525100,00
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Šemík Roman Ing.PirátiPirátiBEZPP2X2,77X
2Krčil MiroslavNKNKBEZPP5X6,94X
3Svoboda Pavel MUDr.PRO ZdravíPRO ZdravíBEZPP5X6,94X
4Dubský TomášNKNKBEZPP28X38,88X
5Novák PetrANOANOBEZPP3X4,16X
+6Herman Daniel Mgr.KDU-ČSLKDU-ČSLKDU-ČSL91012,5040,00
7Žďárský Emanuel Mgr. et RNDr. CSc.OLOLBEZPP1X1,38X
8Hynek Jiří RNDr.REALREALREAL0X0,00X
9Hájek Jaroslav DiS.KSČMKSČMKSČM10X13,88X
10Blaško Hynek Ing.SPDSPDBEZPP2X2,77X
11Orgoníková Lucie Ing.ČSSDČSSDČSSD2X2,77X
12Martinec VladimírSNKED+SoukromSNK EDBEZPP3X4,16X
*13Tecl Jan Mgr. MBAODS+STAN+STOODSODS2152,7760,00
14Andrle Sylor Augustin Karel PaedDr. et Mgr.Monarchiste.czMonarchiste.czBEZPP0X0,00X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Partners Financial Services