Výsledky voleb Pravy

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,00861922,091919
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Pravy – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.00,00
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO15,26
7Koalice TOP 09 a STAN315,78
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy00,00
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.526,31
16ANO 2011421,05
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana15,26
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Pravy – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury00,00
23Strana zelených00,00
24Strana svobodných občanů00,00
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.210,52
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net15,26
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana15,26
33Česká Suverenita15,26
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Pravy – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,00824858,54484797,92
2. kolo11100,00835566,27555498,18
Obec Pravy
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Topolánek Mirek Ing.SenátořiBEZPP24,25XX
2Horáček Michal Mgr. Ph.D.ObčanBEZPP36,38XX
3Fischer Pavel Mgr.SenátořiBEZPP510,63XX
4Hynek Jiří RNDr.PoslanciREAL00,00XX
5Hannig Petr Mgr.PoslanciRozumní12,12XX
6Kulhánek Vratislav Ing. Dr. h. c.PoslanciODA00,00XX
*7Zeman Miloš Ing.ObčanSPO2042,553259,25
8Hilšer Marek MUDr. Bc. Ph.D.SenátořiBEZPP612,76XX
+9Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c.ObčanBEZPP1021,272240,74

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky voleb – Obec Pravy – souhrnné informace
Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
5111100,00814353,0943132
Výsledky voleb – Obec Pravy
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1LADA JIŘIČKOVÁ2821,21126,40106,061
2PETR BARTALOŠ2720,45126,40102,271
3JIŘÍ KLEJCH2720,45126,40102,271
4MICHAL ŠPÁS2720,45126,40102,271
5MICHAELA TOUPALOVÁ2317,42126,4087,121


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,00835566,27555498,18
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Strana zelených00,00
2Švýcarská demokracie00,00
3VOLNÝ blok00,00
4Svoboda a př. demokracie (SPD)611,11
5Česká str.sociálně demokrat.47,40
7ALIANCE NÁRODNÍCH SIL00,00
8Trikolora Svobodní Soukromníci11,85
9Aliance pro budoucnost23,70
10Hnutí Prameny00,00
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
12PŘÍSAHA Roberta Šlachty23,70
13SPOLU – ODS, KDU-ČSL, TOP 091018,51
15Urza.cz: Nechceme vaše hlasy00,00
16Koruna Česká (monarch.strana)00,00
17PIRÁTI a STAROSTOVÉ712,96
18Komunistická str.Čech a Moravy47,40
20ANO 20111833,33
21Otevřeme ČR normálnímu životu00,00
22Moravané00,00


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Pravy – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,00853945,88393589,74
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Pravy – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
2Občanská demokratická strana25,71
9Komunistická str.Českosloven.00,00
12Česká str.sociálně demokrat.822,85
22Pro otevřený kraj12,85
26Koruna Česká (monarch.strana)00,00
30ANO 2011925,71
32TOP 0925,71
34STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ25,71
37Komunistická str.Čech a Moravy411,42
41Národní demokracie00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Pravy – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
43Úsvit s Blokem proti islamiz.12,85
45Moravané00,00
48Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)00,00
52Svobodní a Soukromníci00,00
54DSSS-NE imigr.nepřizp.dikt.EU!00,00
55Koalice pro Pardubický kraj12,85
59OSOBNOSTI PARDUBICKÉHO KRAJE411,42
67NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI12,85
70SPR-RSČ M.Sládka,Patrioti,HOZK00,00
85VÝCHODOČEŠI,NEZÁVISLÍ,PATRIOTI00,00
88Naše Pardubice00,00


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,00854047,06403792,50
2. kolo11100,00852124,712121100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Novotný Petr Ing. Ph.D., MBASoukromníciSoukromníciBEZPP0X0,00X
2Daňhel Karel Ing.ÚsvitÚsvitBEZPP0X0,00X
*3Horská Miluše Mgr.KDU-ČSL+NestranNestran.BEZPP81321,6261,90
4Ninger Vladimír MUDr. Ph.D.ČSSDČSSDČSSD4X10,81X
5Čáslavka Jiří Mgr.TOP+STANTOP 09TOP 092X5,40X
6Studnička PavelKSČMKSČMKSČM5X13,51X
7Žďárský Emanuel RNDr. CSc.NSKNSKBEZPP8X21,62X
+8Menšík Jaroslav Ing. arch.ANOANOANO9824,3238,09
9Štěpánek Petr Mgr.APAČI 2017APAČI 2017APAČI 20170X0,00X
10Novák David Ing.ODSODSODS1X2,70X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Partners Financial Services