Výsledky voleb Lubná

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,003676116,626160
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Lubná – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!11,66
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.1220,00
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO00,00
7Koalice TOP 09 a STAN35,00
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté23,33
10Komunistická str.Čech a Moravy711,66
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.915,00
16ANO 20111220,00
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané23,33
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana35,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Lubná – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury46,66
23Strana zelených11,66
24Strana svobodných občanů11,66
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.11,66
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana11,66
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné11,66
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Lubná – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0037321357,1021321098,59
2. kolo11100,0037323362,4723323299,57
Obec Lubná
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Topolánek Mirek Ing.SenátořiBEZPP125,71XX
2Horáček Michal Mgr. Ph.D.ObčanBEZPP199,04XX
3Fischer Pavel Mgr.SenátořiBEZPP199,04XX
4Hynek Jiří RNDr.PoslanciREAL20,95XX
5Hannig Petr Mgr.PoslanciRozumní00,00XX
6Kulhánek Vratislav Ing. Dr. h. c.PoslanciODA00,00XX
*7Zeman Miloš Ing.ObčanSPO9344,2813759,05
8Hilšer Marek MUDr. Bc. Ph.D.SenátořiBEZPP2411,42XX
+9Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c.ObčanBEZPP4119,529540,94

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky voleb – Obec Lubná – souhrnné informace
Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
9111100,0036724065,402402 075
Výsledky voleb – Obec Lubná
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1"SNK Lubná"1 05750,9492 075,0050,935
2Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.86641,7392 075,0041,734
3Komunistická str.Čech a Moravy1527,3392 075,007,320


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0035923665,7423623298,31
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Strana zelených31,29
2Švýcarská demokracie00,00
3VOLNÝ blok31,29
4Svoboda a př. demokracie (SPD)3916,81
5Česká str.sociálně demokrat.83,44
7ALIANCE NÁRODNÍCH SIL00,00
8Trikolora Svobodní Soukromníci20,86
9Aliance pro budoucnost00,00
10Hnutí Prameny00,00
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
12PŘÍSAHA Roberta Šlachty93,87
13SPOLU – ODS, KDU-ČSL, TOP 095423,27
15Urza.cz: Nechceme vaše hlasy10,43
16Koruna Česká (monarch.strana)10,43
17PIRÁTI a STAROSTOVÉ2711,63
18Komunistická str.Čech a Moravy73,01
20ANO 20116728,87
21Otevřeme ČR normálnímu životu52,15
22Moravané62,58


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Lubná – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0037612031,9112011999,17
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Lubná – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
2Občanská demokratická strana108,40
12Česká str.sociálně demokrat.1310,92
24Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.1613,44
26Koruna Česká (monarch.strana)00,00
30ANO 20113428,57
32TOP 0943,36
34STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ1210,08
37Komunistická str.Čech a Moravy1310,92
41Národní demokracie00,00
45Moravané10,84
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Lubná – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
48Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)97,56
52Svobodní a Soukromníci32,52
67NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI00,00
68NEZÁVISLÍ00,00
70SPR-RSČ M.Sládka,Patrioti,HOZK00,00
71Strana Práv Občanů21,68
75DSSS-Imigranty,islám nechceme!00,00
76Otevřený kraj10,84
81SPR-REP.STR.ČECH,MORAVY,SLEZ.10,84
89Úsvit - Národní Koalice00,00


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0037612031,9111611094,83
2. kolo11100,003766116,226161100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Chmelař Jaroslav Bc.ČSSDČSSDČSSD4X3,63X
2Šico Petr Ing.BEZPP0X0,00X
*3Jelínková Šárka Mgr.KDU-ČSLKDU-ČSLKDU-ČSL182916,3647,54
4Škrabal Vojtěch MUDr.STANSTANBEZPP10X9,09X
5Novák Josef PhDr. Mgr.SPOSPOSPO2X1,81X
+6Hašek Jan Ing.ANOANOBEZPP333230,0052,45
7Badinková Eva Ing. Bc.KSČMKSČMKSČM12X10,90X
8Hebnarová Daniela Mgr.ODSODSODS23X20,90X
9Zlámal ZdeněkNEZNEZBEZPP8X7,27X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Partners Financial Services