Výsledky voleb Újezdec

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,001051514,291515
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Újezdec – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.00,00
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO213,33
7Koalice TOP 09 a STAN746,66
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy00,00
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.533,33
16ANO 201100,00
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Újezdec – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury00,00
23Strana zelených00,00
24Strana svobodných občanů00,00
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.00,00
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana16,66
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Újezdec – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,001087468,527474100,00
2. kolo11100,001098275,238282100,00
Obec Újezdec
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Topolánek Mirek Ing.SenátořiBEZPP45,40XX
2Horáček Michal Mgr. Ph.D.ObčanBEZPP810,81XX
3Fischer Pavel Mgr.SenátořiBEZPP56,75XX
4Hynek Jiří RNDr.PoslanciREAL00,00XX
5Hannig Petr Mgr.PoslanciRozumní00,00XX
6Kulhánek Vratislav Ing. Dr. h. c.PoslanciODA00,00XX
*7Zeman Miloš Ing.ObčanSPO3750,004150,00
8Hilšer Marek MUDr. Bc. Ph.D.SenátořiBEZPP68,10XX
+9Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c.ObčanBEZPP1418,914150,00

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky voleb – Obec Újezdec – souhrnné informace
Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,001076863,5568400
Výsledky voleb – Obec Újezdec
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Petr Košinar5513,75157,1496,251
2Ing. Věra Křížová5914,75157,14103,251
3Anna Kozáková5814,50157,14101,501
4Jana Tremčinská4511,25157,1478,751
5Aleš Loskot348,50157,1459,501
6Jiří Sobotka4912,25157,1485,751
7Barbora Kapalínová133,25157,1422,750
8Ing. Stanislav Kříž5714,25157,1499,751
9Jiří Kapalín307,50157,1452,500


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,001117466,677474100,00
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Strana zelených11,35
2Švýcarská demokracie11,35
3VOLNÝ blok00,00
4Svoboda a př. demokracie (SPD)1216,21
5Česká str.sociálně demokrat.34,05
7ALIANCE NÁRODNÍCH SIL00,00
8Trikolora Svobodní Soukromníci11,35
9Aliance pro budoucnost00,00
10Hnutí Prameny00,00
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
12PŘÍSAHA Roberta Šlachty34,05
13SPOLU – ODS, KDU-ČSL, TOP 091013,51
14SENIOŘI 2111,35
15Urza.cz: Nechceme vaše hlasy00,00
16Koruna Česká (monarch.strana)22,70
17PIRÁTI a STAROSTOVÉ79,45
18Komunistická str.Čech a Moravy34,05
20ANO 20113040,54
21Otevřeme ČR normálnímu životu00,00


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Újezdec – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,001123934,823939100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Újezdec – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
2Občanská demokratická strana25,12
11OBČANÉ 201100,00
12Česká str.sociálně demokrat.923,07
26Koruna Česká (monarch.strana)00,00
28Romská demokratická strana00,00
30ANO 2011820,51
32TOP 0925,12
34STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ410,25
37Komunistická str.Čech a Moravy717,94
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Újezdec – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
41Národní demokracie00,00
43Úsvit s Blokem proti islamiz.12,56
52Svobodní a Soukromníci12,56
67NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI00,00
70SPR-RSČ M.Sládka,Patrioti,HOZK00,00
72Koalice KDU-ČSL, SZ, SNK ED12,56
75DSSS-Imigranty,islám nechceme!00,00
78Koalice SPD a SPO12,56
81SPR-REP.STR.ČECH,MORAVY,SLEZ.00,00
82Česká pirátská strana37,69


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,001123833,93383694,74
2. kolo11100,001122522,322525100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Kobza Jiří Mgr.SPDSPDSPD1X2,77X
*2Holeček PetrSTANSTANBEZPP192352,7792,00
+3Vrecionová Veronika Ing.ODSODSODS225,558,00
4Matějka PavelSPRRSČ M.SládkaSPRRSČ M.SládkaBEZPP0X0,00X
5Huml Stanislav Mgr.ČSSDČSSDČSSD5X13,88X
6Mach Martin Ing.ZeleníZeleníZelení0X0,00X
7Černý SvatoplukDSSSDSSSDSSS0X0,00X
8Karen Igor MUDr.ANOANOBEZPP2X5,55X
9Štefek Zdeněk Ing.KSČMKSČMKSČM5X13,88X
10Zavadil PetrSvobodníSvobodníSvobodní2X5,55X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Partners Financial Services