Výsledky voleb Staré Těchanovice

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,001261713,491717
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Staré Těchanovice – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.15,88
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO15,88
7Koalice TOP 09 a STAN00,00
8Liberálně ekologická strana15,88
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy317,64
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.529,41
16ANO 201115,88
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana15,88
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Staré Těchanovice – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury15,88
23Strana zelených15,88
24Strana svobodných občanů15,88
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.00,00
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana15,88
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Staré Těchanovice – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,001217259,50727198,61
2. kolo11100,001226250,826262100,00
Obec Staré Těchanovice
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Roithová Zuzana MUDr. MBAObčanKDU-ČSL68,45XX
2Fischer Jan Ing. CSc.ObčanBEZPP1521,12XX
3Bobošíková Jana Ing.ObčanSBB11,40XX
4Fischerová TaťanaObčanKH00,00XX
5Sobotka Přemysl MUDr.PoslanciODS22,81XX
*6Zeman Miloš Ing.ObčanSPOZ1825,355080,64
7Franz Vladimír Prof. JUDr.ObčanBEZPP912,67XX
8Dienstbier JiříSenátořiČSSD1723,94XX
+9Schwarzenberg KarelPoslanciTOP 0934,221219,35

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,001257560,0075421
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Komunistická str.Čech a Moravy296,89160,1448,210
2SNK za rozv.obce S.Těchanovice39293,119421,0093,117


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,001266954,766969100,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Staré Těchanovice – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Česká str.sociálně demokrat.1420,28
2Strana svobodných občanů22,89
3Česká pirátská strana22,89
4TOP 0922,89
5HLAVU VZHŮRU - volební blok00,00
6Občanská demokratická strana57,24
9politické hnutí Změna00,00
10Strana soukromníků ČR00,00
11Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.11,44
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Staré Těchanovice – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
13Suver.-Strana zdravého rozumu00,00
15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI34,34
17Úsvit přímé demokr.T.Okamury1014,49
18Dělnic.str.sociální spravedl.11,44
20ANO 201145,79
21Komunistická str.Čech a Moravy2231,88
22LEV 21-Národní socialisté00,00
23Strana zelených34,34
24Koruna Česká (monarch.strana)00,00


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Staré Těchanovice – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,001213528,93353291,43
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Staré Těchanovice – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
7Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
8Strana Práv Občanů ZEMANOVCI618,75
20Moravané00,00
22Nár.socialisté-levice 21.stol.00,00
25SUVERENITA - Blok JB pro MSK13,12
26NEZÁVISLÍ00,00
27Koalice KONS a SsČR00,00
43Komunistická str.Čech a Moravy618,75
51Strana zelených26,25
53DSSS-STOP NEPŘIZPŮSOBIVÝM!00,00
54SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Staré Těchanovice – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
60Česká str.sociálně demokrat.618,75
65REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
70Občanská demokratická strana412,50
77Strana svobodných občanů26,25
78Hn.na podporu dobrovol.hasičů00,00
81Protest-nevolím parlam.strany00,00
83Komunistická str.Českosloven.26,25
84Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.13,12
86TOP 09 a Starostové pro MSK13,12
93Česká pirátská strana13,12
    


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,001155850,43565496,43
2. kolo11100,001152320,002323100,00
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Maláč Vítězslav MUDr.KDU-ČSLKDU-ČSLBEZPP1X1,85X
2Urbiš Vilém JUDr.VVVVBEZPP1X1,85X
*3Palas Jaroslav Ing.ČSSDČSSDČSSD241644,4469,56
4Hustáková Miroslava JUDr.NKNKBEZPP5X9,25X
5Síla Jan MUDr.NKNKBEZPP2X3,70X
6Olejník Marián MUDr. MBA.TOP 09TOP 09TOP 090X0,00X
+7Žák JiříODSODSODS11720,3730,43
8Bačgoň PavelKSČMKSČMKSČM9X16,66X
9Roik Alfréd Ing. CSc.RozumníRozumníBEZPP1X1,85X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.