Výsledky voleb Druhanov

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,001273527,563534
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Druhanov – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.720,58
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO12,94
7Koalice TOP 09 a STAN00,00
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy25,88
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.823,52
16ANO 2011720,58
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Druhanov – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury00,00
23Strana zelených12,94
24Strana svobodných občanů25,88
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.00,00
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana38,82
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů38,82
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Druhanov – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0012410786,29107107100,00
2. kolo11100,001259979,209999100,00
Obec Druhanov
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Roithová Zuzana MUDr. MBAObčanKDU-ČSL1110,28XX
2Fischer Jan Ing. CSc.ObčanBEZPP1816,82XX
3Bobošíková Jana Ing.ObčanSBB00,00XX
4Fischerová TaťanaObčanKH43,73XX
5Sobotka Přemysl MUDr.PoslanciODS32,80XX
*6Zeman Miloš Ing.ObčanSPOZ3633,646969,69
7Franz Vladimír Prof. JUDr.ObčanBEZPP65,60XX
8Dienstbier JiříSenátořiČSSD1514,01XX
+9Schwarzenberg KarelPoslanciTOP 091413,083030,30

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,001279574,8095560
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1Aleš Rezek458,04180,0056,250
2Tomáš Dvořák8114,46180,00101,251
3Miloslav Moravec9016,07180,00112,501
4Petr Moravec539,46180,0066,251
5Josef Horní559,82180,0068,751
6Jiří Rezek447,86180,0055,000
7Josef Vlček508,93180,0062,501
8Josef Sviták519,11180,0063,751
9Lenka Svobodová447,86180,0055,000
10Jiří Hrňák478,39180,0058,751


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0012510584,0010510499,05
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Druhanov – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Česká str.sociálně demokrat.1514,42
2Strana svobodných občanů21,92
3Česká pirátská strana65,76
4TOP 0954,80
5HLAVU VZHŮRU - volební blok00,00
6Občanská demokratická strana76,73
9politické hnutí Změna21,92
10Strana soukromníků ČR10,96
11Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.1110,57
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Druhanov – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
13Suver.-Strana zdravého rozumu00,00
14Aktiv nezávislých občanů00,00
15Strana Práv Občanů ZEMANOVCI10,96
17Úsvit přímé demokr.T.Okamury54,80
18Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
20ANO 20111514,42
21Komunistická str.Čech a Moravy2725,96
22LEV 21-Národní socialisté00,00
23Strana zelených76,73


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Druhanov – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,001277559,06757296,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Druhanov – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
7Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
8Strana Práv Občanů ZEMANOVCI11,38
16Strana soukromníků ČR00,00
20Moravané00,00
22Nár.socialisté-levice 21.stol.00,00
36TOP 09 a Starostové pro Vys.34,16
39SUVERENITA - Blok JB pro VYS.22,77
43Komunistická str.Čech a Moravy1825,00
51Strana zelených22,77
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Druhanov – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
60Česká str.sociálně demokrat.1723,61
66Pro Vysočinu811,11
67Česká strana národně sociální00,00
70Občanská demokratická strana56,94
75Starostové pro občany22,77
77Strana svobodných občanů00,00
80Dělnic.str.sociální spravedl.00,00
84Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.1318,05
93Česká pirátská strana11,38


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,001197058,82706592,86
2. kolo11100,001194134,45414097,56
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
*1Strnad Jaromír Ing.ČSSDČSSDČSSD212732,3067,50
2Doležal Oldřich Ing.NKNKBEZPP1X1,53X
3Zubová Olga PhDr.DSZDSZDSZ2X3,07X
4Veselý StanislavKSČMKSČMKSČM11X16,92X
5Mrocek Josef Ing.0X0,00X
6Matyášová MarieSPOSPOSPO0X0,00X
7Šojdrová Michaela Ing.KDU-ČSLKDU-ČSLKDU-ČSL8X12,30X
+8Nováček Zdeněk MUDr.TOP+STANTOP 09BEZPP121318,4632,50
9Volfová Jana Mgr.RozumníRozumníDOMOV1X1,53X
10Vodička Milan Ing. CSc.SvobodníSvobodníSvobodní1X1,53X
11Exner LadislavVVVVVV5X7,69X
12Talmanová Lucie Ing.ODSODSODS3X4,61X

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.