Výsledky voleb Horní Krupá

Zajímá vás, jak dopadly volby v územní jednotce (kraji, okrese, městě či městské části), kterou si právě prohlížíte? Pak jste na správném místě. Na jednom místě zde najdete veškeré volební výsledky do Poslanecké sněmovny, Senátu, zastupitelstev či do Evropského parlamentu, a to včetně historických dat. Po kliknutí na jednotlivé položky pak můžete přejít na ještě detailnější statistiky například o volební účasti, počtu platných hlasů a výsledcích jednotlivých hlasování.

Evropský parlament

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
11100,0042611326,53113112
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Horní Krupá – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1SNK Evropští demokraté00,00
2Koalice SP a NO!00,00
3Klub angažovaných nestraníků00,00
4NE Bruselu-Národní demokracie00,00
5Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.3228,57
6Str.zdr.rozumu-NECHCEME EURO43,57
7Koalice TOP 09 a STAN1816,07
8Liberálně ekologická strana00,00
9LEV 21-Národní socialisté00,00
10Komunistická str.Čech a Moravy21,78
11evropani.cz00,00
12REPUBL.STR.ČECH,MORAVY A SLEZ.00,00
13Fair play - HNPD00,00
14Česká str.sociálně demokrat.76,25
16ANO 20111412,50
17"Strana rovných příležitostí"00,00
18Moravané00,00
19Česká strana regionů00,00
20Občanská demokratická strana1412,50
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Horní Krupá – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
21VIZE 201400,00
22Úsvit přímé demokr.T.Okamury10,89
23Strana zelených21,78
24Strana svobodných občanů54,46
25Romská demokratická strana00,00
26Komunistická str.Českosloven.10,89
27Volte Pr.Blok www.cibulka.net43,57
28ANTIBURSÍK - STOP EKOTERORU!00,00
29Koalice DSSS a SPE00,00
30HNUTÍ SOCIÁLNĚ SLABÝCH00,00
31Republika00,00
32Česká pirátská strana87,14
33Česká Suverenita00,00
34Koruna Česká (monarch.strana)00,00
35Aktiv nezávislých občanů00,00
36Česká strana národně sociální00,00
37Občanská konzervativní strana00,00
38Věci veřejné00,00
39OBČANÉ 201100,00


Prezident republiky

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Obec Horní Krupá – souhrnné informace
 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0042030773,1030730599,35
2. kolo11100,0039630176,01301301100,00
Obec Horní Krupá
KandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
1. kolo2. kolo
číslopříjmení, jméno, titulyhlasy%hlasy%
1Topolánek Mirek Ing.SenátořiBEZPP237,54XX
2Horáček Michal Mgr. Ph.D.ObčanBEZPP144,59XX
3Fischer Pavel Mgr.SenátořiBEZPP7022,95XX
4Hynek Jiří RNDr.PoslanciREAL30,98XX
5Hannig Petr Mgr.PoslanciRozumní30,98XX
6Kulhánek Vratislav Ing. Dr. h. c.PoslanciODA20,65XX
*7Zeman Miloš Ing.ObčanSPO8628,1912441,19
8Hilšer Marek MUDr. Bc. Ph.D.SenátořiBEZPP196,22XX
+9Drahoš Jiří prof. Ing. DrSc., dr. h. c.ObčanBEZPP8527,8617758,80

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Zastupitelstva obcí

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkemzpr.v %
7111100,0042728065,572801 830
Kandidátní listinaHlasyPočet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
číslonázevabs.v %
1SNK-HORNÍ KRUPÁ94351,5371 830,0051,534
2Občanská demokratická strana88748,4771 830,0048,463


Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0042430070,7530029799,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Horní Krupá – část 1
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Občanská demokratická strana5117,17
2Řád národa - Vlastenecká unie10,33
3CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI00,00
4Česká str.sociálně demokrat.206,73
6Radostné Česko20,67
7STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ124,04
8Komunistická str.Čech a Moravy93,03
9Strana zelených20,67
10ROZUMNÍ-stop migraci,diktát.EU00,00
12Strana svobodných občanů31,01
13Blok proti islam.-Obran.domova00,00
14Občanská demokratická aliance00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Horní Krupá – část 2
StranaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
15Česká pirátská strana237,74
19Referendum o Evropské unii00,00
20TOP 09227,40
21ANO 20116822,89
23SPR-Republ.str.Čsl. M.Sládka10,33
24Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.6020,20
25Česká strana národně sociální00,00
26REALISTÉ10,33
27SPORTOVCI31,01
28Dělnic.str.sociální spravedl.10,33
29Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)186,06
30Strana Práv Občanů00,00


Zastupitelstva krajů

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

Výsledky hlasování za územní celky – Obec Horní Krupá – souhrnné informace
OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
celkemzpr.v %
11100,0042719445,4319419399,48
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Horní Krupá – část 1
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
1Volte Pr.Blok www.cibulka.net00,00
2Občanská demokratická strana3417,61
12Česká str.sociálně demokrat.2412,43
16Starostové PRO VYSOČINU52,59
24Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.4925,38
26Koruna Česká (monarch.strana)00,00
29Starostové pro občany157,77
30ANO 20112110,88
37Komunistická str.Čech a Moravy115,69
39Strana soukromníků ČR00,00
41Národní demokracie00,00
Výsledky hlasování za územní celky – Obec Horní Krupá – část 2
Kandidátní listinaPlatné hlasy
číslonázevcelkemv %
43Úsvit s Blokem proti islamiz.00,00
45Moravané00,00
62Strana svobodných občanů10,51
67NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI10,51
70SPR-RSČ M.Sládka,Patrioti,HOZK00,00
73Žijeme Vysočinou - TOP 09 a SZ2010,36
75DSSS-Imigranty,islám nechceme!00,00
78Koalice SPD a SPO63,10
82Česká pirátská strana42,07
86ZMĚNA pro Vysočinu21,03
    


Senát Parlamentu ČR

Termín voleb:

Volební výsledky

Volební účast

 OkrskyVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
početzprac.v %
1. kolo11100,0041121552,3121519289,30
2. kolo11100,004129322,57939298,92
Výsledky hlasování
KandidátVolební
strana
Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Počty hlasů% hlasů
číslopříjmení, jméno, tituly1. kolo2. kolo1. kolo2. kolo
1Křivanová Magda PhDr.ODSODSODS29X15,10X
2Plodík MilanKSČMKSČMKSČM29X15,10X
3Lederová Marta Mgr.RozumníRozumníBEZPP2X1,04X
*4Veleba Jan Ing.NKNKBEZPP436822,3973,91
5Kasal David MUDr.NKNKBEZPP18X9,37X
6Juračka Zdeněk Ing.TOP+STANTOP 09BEZPP17X8,85X
7Řezníček Petr Mgr.SNK EDSNK EDSNK ED13X6,77X
8Žďárský Emanuel RNDr. CSc.NKNKBEZPP7X3,64X
9Lichtenberg PetrSvobodníSvobodníSvobodní0X0,00X
+10Škaryd Tomáš Ing.ČSSDČSSDČSSD342417,7026,08

Postupující kandidát je označen znakem plus před svým číslem, zvolený kandidát je označen hvězdičkou. Nepostupující kandidáti mají místo počtu a % hlasů znak velké X.



Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.